Telefonla Sipariş 0216 496 44 80
Hakkımızda

Faaliyetine, 1995 yılında Buz Teknik adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 2003 yılında perakende mağazacılığına ilk adımını atmıştır. 2005 yılında ismini Ender Alışveriş olarak değiştirmiştir. 2003 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 3 şube ile toplamda 1.000m2  kapalı alan mağazamızla İstanbul Sultanbeyli ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; elektrikli ev aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; kefilsiz, kredi kartsız sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin diğer firmalardan farklı sunduğu avantajlarla kaliteli hizmet sürdürmekteyiz, Ender Alışveriş olarak Türkiye'nin dört bir yanında faaliyete geçirme, yeni mağazalarımızla büyüme hedefini sürdüreceğiz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et